Book Sacrifice Tag | Etkinlik

by 1/09/2015 0 yorum
Ezgi mimlemiş sağolsun ben de hemen yapıyorum madem!.

1) Aşırı abartılmış bir kitap: Bir Zombi Kıyameti ile başlıyoruz! Bir kitapçıdasınız, dolanıyorsunuz ve BAM! ZOMBİ İSTİLASI! Ve bir anons duyuyorsunuz. "Ordu zombilerin tek zaafının aşırı abartılmış kitaplar olduğunu keşfetti." Hayatta kalmak için karşındaki zombiye herkesin öve öve bitiremediği ama senin hiiç beğenmediğin bir kitap fırlatacaksın. Hangisi?

Aynı Yıldızın Altında.. Herkes öve öve bitiremedi. Ama ben 3 verdim.

2) Bir devam kitabı: Kuaförden bomba bir saç kesimiyle yeni çıktınız ve BAM! Sağanak yağmur! Kendini korumak için şemsiye olarak kullanacağın devam kitabı hangisi?

Uyumsuzlar serisinin 2. kitabı derdim muhtemelen..

3) Bir klasik: Derstesiniz ve Edebiyat hocanız klasiklerin dünyayı değiştirdiği, edebiyatın adeta evrim geçirmesine sebep olduğuyla ilgili zırvalıyor. Gerçekten acayip bunaldınız ve klasiklerden birini alıp tam suratının ortasına fırlatacaksınız. Çünkü bu kitap gerçekten salakçaydı ve bütün sınıfa nasıl hissettiğinizi göstermek istiyorsunuz. Hangi klasik?

Klasiklerden sayılıp sayılmadığından emin değilim ama Ferrarisini Satan Bilge diyorum. Bana aşırı saçma gelmişti. Hala da öyle düşünüyorum.

4) Hayatının en az favori kitabı: Kütüphanede takılıyorsunuz ve BAM! BUZUL ÇAĞI! Dünya hızla donuyor ve hayatta kalmak için tek şansınız bir kitap yakmak! Yakmaktan asla pişman olmayacağınız, hayatınızın en az favori kitabı hangisi?

Neva.. Okuyalı yıllar oldu ama hala aklımda ne kadar da sevmediğim. Öyle kitaplar basılmasın yaa.


Kimseyi etiketlemiyorum. İsteyen herkes yapsın. Acayip üşeniyorum valla!

0 yorum:

Yorum Gönder